Dodaj do ulubionych Dodano do ulubionych
Sale

pszczyński, Kobiór, Kobiór.

Oferujemy do sprzedaży działkę, która jest położona w centralno- wschodniej części miejscowości Kobiór. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 3450 m2. Działka położona jest  bezpośrednio przy ul. Błękitnej (gminna droga asfaltowa) w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i łąk. Opisywana nieruchomość ma bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury technicznej prąd, woda, kanalizacja, gaz. Oznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania 1MN/10 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca oraz 6ZZ,RZ tereny trwałych użytków zielonych .Działka nie ogrodzona, porośnięta trawą, równa, wzdłuż zachodniej  granicy działki przechodzi rów odwadniający.
Powierzchnia działki podniesiona i wyrównana poprzez nawiezioną warstwę próchnicy.                                 
Działka z uregulowanym stanem prawnym.
Położenie działki jest bardzo atrakcyjne ze względu na przyjazne sąsiedztwo i otoczenie. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie budynków jednorodzinnych oraz gruntów niezabudowanych. Ul. Błękitna w swojej północnej części łączy się z lasem i zmienia w malowniczą drogę rowerową prowadzącą w kierunku jeziora Paprocańskiego.
Odległość od punktów handlowych ; najbliższych 400 m
Odległość od przystanku komunikacji autobusowej 550 m
Odległość od szkoły ,Urzędu Gminy, Ośrodka Zdrowia, Domu Kultury, Restauracji, ok 1 km
Odległość od dyskontu BIEDRONKA 1300 m
Kobiór jest jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości regionu dla osób szukających spokoju, bliskości natury, infrastruktury rekreacyjno-sportowej, a zarazem bliskości dużych miast i świetnie skomunikowanych połączeń drogowych : (Pszczyna 10 minut, Tychy 8 minut, Katowice- 25 minut, Mikołów - 20 minut, Goczałkowice-Zdrój 17 minut, Bielsko-Biała - 35 minut)
Cena : 250 000 zł
Działka w atrakcyjnej cenie ze względu na ograniczone możliwości zabudowy. Zabudowa mieszkaniowa możliwa na powierzchni ok. 780 m2, reszta do zagospodarowania jako tereny zielone, ogród, rekreacja. Działka posiada grubą warstwę nawiezionej próchnicy, przez co idealnie nadaje się pod plantacje  niskich roślin owocowych lub innych niskich roślin . Na działce przy drodze znajduje się słup średniego  napięcia. Istnieje możliwość zwiększenia strefy zabudowy działki o ok 200 m2 ,poprzez złożenie wniosku o uchwalenie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego.
Przeznaczenie terenu :
Oznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania 1MN/10 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca oraz 6ZZ,RZ tereny trwałych użytków zielonych i obszary zagrożone powodzią.
Oferta Biura Nieruchomości Proverto. Osoba odpowiedzialna za obsługę oferty - Michał Olczyk, tel. 693213456


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Sent from IMO for real estate brokers.

Offer number
1
Transaction type
Sale
Price
229 000 zł
Total area
3 450 m2
Price per m2
66 zł / m2
Purpose
single-family buildings
Plot Type
construction
Fence type
none
Road type
asphalt
Ownership form
ownership
Electricity
yes
Water Supply
city
Gas
yes
Sewerage
urban
Neighborhood
łąki, las, zabudowa jednorodzinna
Construction permit
brak
Development condition
brak
Położenie i wygląd działki
teren płaski

Film.

See on map.

Agent.

Michał Olczyk.

+48 693213456
+48 693213456

This site is protected by reCAPTCHA and the GooglePrivacy Policy and Terms of Service apply.